Секатор GARDENA Classic A/S 8855-20
Фото 4 |
GARDENA Classic A/S 8855-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Classic A/S 8855-20
Усі ціни 8 →Секатор Gardena 8855 з ковадлом 08855-20.000.00 | 695 грн. |
Секатор Gardena Classik A/S (08855-20.000.00) | 755 грн. |
Секатор Gardena Classic A/S с наковальней, 18 мм 08855-20.000.00 | 695 грн. |
Секатор с наковаленкой Gardena Classic A/S 08855-20 | 499 грн. |
Секатор з наковаленкой Gardena Classic A/S до 18 мм (08855-20) | 611 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →