Литий диск GMP Italia Stellar 11x22/5x112 ET40 DIA66,6
Відео 3Фото 34 | від 18 634 до 27 507 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації GMP Italia Stellar 49
Характеристики
GMP Italia Stellar 11x22/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Stellar 11x22/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
GMP Italia STELLAR Black Diamond (R22 W11.0 PCD5x112 ET40 DIA66.6) | 21 899 грн. |
GMP Italia STELLAR (11J x 22 5x112 ET40 DIA66.6) BLACK POLISHED На замовле | 27 148 грн. |
GMP Italia STELLAR W11 R22 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Black | 18 634 грн. |
GMP Italia Stellar R22 W11 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Anthracite Diamond 101049 | 26 582 грн. |
GMP Italia STELLAR (11J x 22 5x112 ET40 DIA66.6 Silver) | 23 783 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі