Оперативна пам'ять Golden Memory DIMM DDR3 1x4Gb GM16LN11/4
Golden Memory GM16LN11/4 |
|
Доступний односторонній (одноранговий) модуль оперативної пам'яті стандарту DDR3-1600 об'ємом 4 Gb. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, являє собою одну з найдоступніших моделей класу DDR3 Low Voltage на вітчизняному ринку. Здатний працювати як на стандартному (1,5 в), так і на зниженій напрузі живлення (1,35 В). Може застосовуватися для створення знову зібраних персональних комп'ютерів і модернізації вже існуючих систем.
Офіційні специфікації модуля оперативної пам'яті Golden Memory DIMM DDR3 1x4Gb гарантують стабільну роботу з ефективною тактовою частотою 1600 МГц при таймінгах CL11-11-11 і напрузі живлення 1,35 В.у такому режимі забезпечується пропускна здатність 12,8 Гбіт/с, чого достатньо для офісних, багатоцільових побутових і бюджетних геймерських систем. Можливе використання в двох / трьохканальних комплектах на платформах з процесорами Intel Core (від 1 до 4-го покоління) і з процесорами AMD (від моделей Athlon II, Phenom II і AMD FX, до гібридних процесорів з інтегрованою графікою А-Серії). Завдяки низькій напрузі живлення, демонструє наднизьке тепловиділення. Може використовуватися в надщільних і слабо вентильованих компоновках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Memory.
Купити Golden Memory DIMM DDR3 1x4Gb GM16LN11/4
Усі ціни 27 →Модуль памяти для компьютера Golden Memory DDR3L 4GB 1600 MHz (GM16LN11/4) | 356 грн. |
Оперативна пам'ять Golden Memory DDR3L 1x4GB (GM16LN11/4) GM16LN11/4 | 388 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 4GB 1600 MHz Golden Memory (GM16LN11/4 | 386 грн. |
Golden Memory Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 4GB 1600 MHz Golden Memo | 386 грн. |
Golden Memory Golden Memory DDR3L 4GB 1600 MHz (GM16LN11/4) GM16LN11/4 | 386 грн. |
Модификації Golden Memory DIMM DDR3 1x4Gb
Ціни на Golden Memory DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Golden Memory DIMM DDR3 1x4Gb GM1333D3N9/4G | від 377 грн. | 24 пропозиції | ||
Golden Memory DIMM DDR3 1x4Gb GM16N11/4 | від 265 грн. | 26 пропозицій | ||
Golden Memory DIMM DDR3 1x4Gb GM16LN11/4 | від 311 грн. | 28 пропозицій |