Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G
GOODRAM GR2400S464L17/16G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G
Усі ціни 35 →GoodRAM SODIMM DDR4 16GB 2400Mhz (GR2400S464L17/16G) GR2400S464L17/16G | 1 615 грн. |
SO-DIMM 16gb/2400 ddr4 goodram (gr2400s464l17/16g) | 1 729 грн. |
Модуль пам'яті GOODRAM 16 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (GR2400S464L17/16G) 16 | 1 602 грн. |
Модуль памяти 16Gb DDR4 2400M MHz sodimm GR2400S464L17/16G | 1 577 грн. |
Goodram SoDIMM DDR4 16GB 2400 MHz GR2400S464L17/16G | 1 569 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G | від 1 547 грн. | 35 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19/16G | від 1 280 грн. | 52 пропозиції | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19S/16G | від 1 357 грн. | 31 пропозиція | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22/16G | від 1 363 грн. | 47 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22S/16G | від 1 280 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →