USB-флешка GOODRAM Twister 3.0 8 ГБ
Фото 4 | 411 грн. Купити! GOODRAM 8 GB UTS3 Black (UTS3-0080K0R11)Noteboochek.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Під замовлення Поскаржитись |
GOODRAM Twister 3.0 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
брав просто для встановлення вінди, але швидкість запису жахлива. швидкість читання, ціна швидкість запису |
Дешевий USB свисток, ємний і з гарною швидкістю читання
Якщо хочете побачити його в роботі - перегляньте моє відео (якщо додадуть). ~105 мегабайт/с для читання великих файлів, ~95 на дрібні ДУЖЕ погана швидкість запису, в середньому - 16 мб/с, коливається від 5 до 25 мб/с Михайло Рудич: користуюся GOODRAM Twister 3.0 32Gb кілька місяців |
Додати відгук
Модификації GOODRAM Twister 3.0
Ціни на GOODRAM Twister 3.0 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Twister 3.0 8 ГБ | від 411 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Twister 3.0 16 ГБ | від 138 грн. | 31 пропозиція | ||
GOODRAM Twister 3.0 32 ГБ | від 151 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM Twister 3.0 64 ГБ | від 177 грн. | 38 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 3.0 128 ГБ | від 289 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →