Всесезонна шина Goodyear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 110Q
Відео 32Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 110Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 110Q
Усі ціни 19 →Goodyear Wrangler DuraTrac (255/55R20 110Q) | 8 759 грн. |
GOODYEAR Всесезонна шина GOODYEAR WRANGLER DuraTrac 255/55R20 110Q | 8 464 грн. |
Всесезонна шина GOODYEAR WRANGLER DuraTrac 255/55R20 110Q | 8 342 грн. |
GoodYear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 110Q | 8 525 грн. |
Goodyear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 110Q | 8 563 грн. |
ще 14 пропозицій
0 0 4 20 |
В эксплуатации били и гудричи и купера , эта лучше Если есть сомнения АТ или МТ , она для Вас! На морозе не дубеет, легкая , приличная проходимость и мягкая. Эксплуатируется на Тойоте хайлакс. Стоимость немного завышена, но протектор выше других АТ рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 110Q
Ціни на Goodyear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 110Q |
---|---|---|---|---|
Goodyear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 110Q | від 8 342 грн. | 19 пропозицій | ||
Goodyear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 110Q Land Rover | від 8 259 грн. | 14 пропозицій | ||
Goodyear Wrangler DuraTrac 255/55 R20 111Q | від 8 464 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо