Бойлер Gorenje FTG 50 SMV9
Відео 27Фото 3 |
Gorenje FTG 50 SMV9 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje FTG 50 SMV9
Усі ціни 92 →Gorenje Gorenje FTG 50 SMV9 476913 | 14 999 грн. |
GORENJE GORENJE FTG50SMV9 | 12 400 грн. |
Водонагрівач Gorenje FTG 50 SMV9 | 11 345 грн. |
Водонагрівач Gorenje FTG50SMV9 | 11 200 грн. |
Бойлер Gorenje FTG50SMV9 (FTG50SMV9) | 14 999 грн. |
1 0 1 2 |
функція EcoSmart, компактність, швидкість роботи не виявлено Валерій O.: користуюся Gorenje FTG 50 SMV9 кілька місяців |
Два роки без проблем. Зняв для очищення від накипу, накипу небагато. Не зрозумів, що за товстий стрижень прикріплений до верху бака, якийсь окислювач, бо покірований. Зазираємо через два роки. Претензій жодних. Немає користуюся Gorenje FTG 50 SMV9 більше року |
Потрібен був сучасний, неширокий та неглибокий водонагрівач об'ємом 50 літрів. Я перебрав багато варіантів і зупинився на цьому. Габарити у нього і справді чудові, в мою невелику ванну встав чудово. Я вже звик до різного роду розумної електроніки, але розумний водонагрівач мене здивував. А що, ЕКО СМАРТ – чудова технологія, дивно, що її раніше не почали впроваджувати. Сенс її в тому, що близько тижня водонагрівач працює в режимі навчання і стежить як і коли ти витрачаєш гарячу воду. А потім на основі цих даних він формує власний графік підігріву і складає його так, щоб у той самий час вода була гарячою. А, наприклад, вночі чи вдень, коли я на роботі, тен не вмикається. Ця хитрість дозволяє зменшити втрати тепла та помітно знизити місячну витрату електроенергії. А ще у нього є автоматична функція "антилегіонелла", яка стежить за тим, щоб у баку не завелася хвороботворна мікрофлора. Так що періодично, раз на два тижні водонагрівач самостійно прогріває повний бак до 70 градусів і утримує це температуру близько двох годин. Це вбиває майже всю потенційно небезпечну гидоту, і вода після такої обробки буде гарантовано чистою. Сам бак досить міцний, сталевий, із захисним склокерамічним покриттям та анодом з магнію. На нього дається 10-річна гарантія, а на електричну частину та два кіловатні тени гарантія лише два роки. Автоматичний режим "антилегіонелла", звичайно, хороший. Але в моєму випадку вода застояла і набула неприємного запаху всього за тиждень бездіяльності. Проти поганої якості води та сучасні європейські СМАРТ-технології безсилі ( |
Емальований бак
Розумний накопичувальний водонагрівач словенського виробника Gorenje FTG 50 SMV9 належить до розряду функціональних пристроїв, що не вимагають переплати за розкручений бренд. Внутрішній корисний об'єм накопичувача 48.7 л складено з двох плоских сталевих баків з емалевим покриттям, в яких встановлено магнієвий анод для захисту від корозії і 2 заглибних мідних ТЕНа потужністю 1 кВт кожен, що працюють в 2-ступінчастому режимі. Високоякісна термоізоляція бака дозволяє довгий час зберігати температуру нагрітої води з мінімальними тепловими втратами, але її товщина в результаті позначилася на пристойній глибині корпусу 30 см і чималій загальній вазі приладу 31 кг. На повній потужності ТЕНів пристрій розігріває воду при ∆t=55 °C за 122 хвилини, вимагаючи чимало терпіння від користувача, не налаштованого на настільки довге очікування.
Антілегіонелла
Панель управління приладом виконана в мінімалістичному стилі з індикаторною шкалою і двома кнопками: ручної настройки параметрів роботи установки в автоматичному режимі. Ручна налаштування дозволяє виставити 4 температурних режими роботи: антизамерзання (10 °C), мінімальний нагрів (35 °C), режим ECO (57 °C) і максимальний нагрів (75 °C). При активації інтелектуальної функції EcoSmart пристрій протягом тижня виконує моніторинг дій користувача, після чого на підставі його звичок запускає систему автоматичного управління бойлером. Це дозволяє досягти істотної економії енергоспоживання, складовою при щоденному використанні агрегата більше 7 кВт*год на тиждень. Модель обладнана електронним терморегулятором і має вбудовані функції захисту від перегріву, замерзання, надлишкового тиску і блокування вмикання при порожньому баку. А за умови, що протягом 2 тижнів бойлер не буде прогрівати воду до температури 65 °C, автоматично активується режим антілегіонелла, що виконує активну термообробку бака. Його робота полягає у 2-годинному прогріві води за температури 70 °C, гарантує повне знищення хвороботворних бактерій.
Модификації Gorenje FTG 50 SMV9
Ціни на Gorenje FTG 50 SMV9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje FTG 30 SMV9 | від 9 750 грн. | 83 пропозиції | ||
Gorenje FTG 50 SMV9 | від 10 200 грн. | 94 пропозиції | ||
Gorenje FTG 80 SMV9 | від 11 130 грн. | 66 пропозицій | ||
Gorenje FTG 100 SMV9 | від 13 320 грн. | 63 пропозиції |
Насамперед крута функція EcoSmart: після встановлення приблизно тиждень смарт-кнопка блимає, таким чином водонагрівач показує що від "навчається", а саме підлаштовується під звички своїх господарів, запам'ятовує коли і скільки води вони використовували, після тижня кнопка перестає блимати, а значить він вже все знає. Цей механізм зроблений таким чином, щоб гріти воду саме в той момент, коли вона потрібна, тим самим заощаджуючи пристойну кількість електроенергії.
Загалом гріє воду швидко, особливо якщо увімкнути на повну потужність, особливо актуально під час приїзду гостей)
В іншому ж хороший апарат, швидше за все, коштує своїх грошей!