Бойлер Gorenje GBF 100 V
Gorenje GBF 100 V |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GBF 100 V
Усі ціни 35 →Gorenje Gorenje GBF 100 V9 | 10 148 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBF100V9 | 7 830 грн. |
Бойлер електричний Gorenje GBF 100 V9 735712 | 9 176 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBF100V9 | 9 659 грн. |
Бойлер Gorenje GBF100V9 | 8 983 грн. |
ще 20 пропозицій
1 грудня 2013, 20:42
Термостат установлен на максимум.Почему стрелка температуры не на максимуме? #
anonim
17 лютого 2011, 12:29
Вода с крана пробивает током #
Бойлер простоял 2,5 года всё нормально. Делали ремонт в ванной, сняли его на 4 дня, а когда поставили назад, вода стала бить током, подсоединили правильно! Что делать?
Алексей
31 серпня 2010, 17:58
Есть ли в поставке предохранительный клапан? #
Есть ли в наличии такой клапан, капает ли из него?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Gorenje GBF 100 V
Ціни на Gorenje GBF 100 V |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBF 50 V | від 6 288 грн. | 40 пропозицій | ||
Gorenje GBF 80 V | від 7 005 грн. | 37 пропозицій | ||
Gorenje GBF 100 V | від 7 830 грн. | 36 пропозицій | ||
Gorenje GBF 150 V | від 10 948 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →