Бойлер Gorenje GBK 150 RN
Gorenje GBK 150 RN |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GBK 150 RN
Усі ціни 6 →Gorenje Gorenje GBK 150 LN/V9[лівосторонній] | 16 141 грн. |
Бойлер непрямого нагріву GBK 150 RN/V9 | 17 996 грн. |
Gorenje Gorenje GBK 150 RN/V9[правостороннє] | 16 141 грн. |
Бойлер непрямого нагріву GBK 150 LN/OR (кнопкове керування) | 18 454 грн. |
Бойлер непрямого нагріву GBK 150 RN/OR (кнопкове керування) | 18 454 грн. |
Бойлер непрямого нагріву GBK 150 LN/V9 | 17 996 грн. |
anonim
27 березня 2014, 16:07
Роман #
Приглянулась эта модель . Кто поделится опытом работы с ней , стоит покупать ? Заранее спасибо .
Константин
19 вересня 2012, 11:53
Правостороннее подключение: с какой стороны смотреть. #
Как понять правосторонее подключение теплоносителя: это если смотреть прямо на бойлер или смотреть со стороны бойлера (стены?)
anonim
14 квітня 2014, 18:32
Схема подключения #
Как подключить насос на теплоносителе чтоб когда нагрелся бойлер он отключился, а когда нет теплоносителя насос не вклбчался ,а работал только тен?И есть ли у Вас подобные схемы подключения?
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Додаткові функції і можливості водонагрівача Gorenje GBK 150 RN:
Комбінований водонагрівач
Комбінований водонагрівач універсальний в застосуванні. Він може підігрівати воду як від джерел тепла, так і від вбудованого нагрівального елемента. Під час нагрівання води від зовнішніх джерел (центральне водопостачання або сонячний колектор), є можливість додаткового підігріву води від ТЕНа.
- Час нагрівання з ТЕНом (від 15-65°C ) — 4 години 50 хв
- Економічний режим нагрівання
- Індикатор роботи
- Термометр
- RN — правосторонній підключення до теплообмінника
- LN — лівосторонній підключення до теплообмінника
- Модель GBK 80 RN — об'єм бака 80 л
- Модель GBK 100 RN — об'єм баку 100 л
- Модель GBK 120 RN — об'єм бака 120 л
- Модель GBK 200 RN — об'єм бака 200 л
Комбінований водонагрівач
Модификації Gorenje GBK 150 RN
Ціни на Gorenje GBK 150 RN |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBK 80 RN | від 12 359 грн. | 7 пропозицій | ||
Gorenje GBK 100 RN | від 13 638 грн. | 6 пропозицій | ||
Gorenje GBK 120 RN | від 13 970 грн. | 6 пропозицій | ||
Gorenje GBK 150 RN | від 16 141 грн. | 6 пропозицій | ||
Gorenje GBK 200 RN | від 19 283 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо