Блендер Greenis Smart Power Blender FGR-8800
Відео 2Фото 4 |
Greenis Smart Power Blender FGR-8800 |
|
Синхронізація з мобільним пристроєм за технологією Bluetooth. Функція захисту від дітей.
Через мобільний додаток можна лише ставити програми і стежити за прогресом їх виконання. Запуск процесу здійснюється, тільки кнопки на пристрої.
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greenis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greenis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greenis Smart Power Blender FGR-8800
Усі ціни 11 →Блендер стаціонарний Greenis FGR-8800 Blue | 24 283 грн. |
Greenis Smart Power Blender FGR-8800 | 23 698 грн. |
Greenis Smart Power Blender FGR-8800 | 24 276 грн. |
Блендер стаціонарний Greenis FGR-8800 Red | 24 283 грн. |
Блендер стационарный GREENIS FGR-8800W | 19 110 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →