Комп'ютерне крісло Halmar Desmond
Фото 15 |
Halmar Desmond |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Halmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Halmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Halmar Desmond
Усі ціни 12 →Офісне крісло для керівника Halmar Desmond V-CH-DESMOND-FOT-Black | 5 773 грн. |
Крісло поворотне Desmond бежевий | 6 110 грн. |
Крісло Desmond Halmar 67x112x70 (DESMOND) 016468 | 5 750 грн. |
Офисное кресло для руководителя Halmar Desmond V-CH-DESMOND-FOT-black | 5 769 грн. |
Крісло поворотне Desmond темно-коричневий | 6 110 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →