Верхній душ Hansgrohe Crometta E 240 26727000
Фото 4 |
Hansgrohe Crometta E 240 26727000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Матеріал душового диска: пластик
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta E 240 26727000
Усі ціни 16 →Лейка для верхнього душа з тропічним душем Hansgrohe Crometta E EcoSmart 2 | 11 935 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Crometta E 240 х 240 мм, 1 тип струменя, EcoSmart 9 | 9 600 грн. |
Лійка для верхнього душу HANSGROHE Crometta E EcoSmart 26727000 квадратна | 11 935 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Crometta E 240 EcoSmart чорний матовий (26727670) 26 | 14 903 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Crometta E 240 1jet EcoSmart 26727000 | 11 935 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →