Жорсткий диск HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 ГБ 652589-B21
Відео 2 |
HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 ГБ 652589-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 ГБ 652589-B21
Усі ціни 8 →Жесткий диск для сервера HP 900GB, SAS, 6Gb/s, 10000rpm, 2.5" (652589-B21) | 17 938 грн. |
Жесткий диск HP 2.5" SAS 900GB 10K SC SFF hot-plug 652589-B21 | 16 954 грн. |
Жорсткий диск для сервера HP 900GB, SAS, 6Gb/s, 10000rpm, 2.5" (652589-B21 | 17 842 грн. |
HP 900GB SAS 6Gb/s 2.5" (652589-B21) 652589-b21 | 17 842 грн. |
HP Жорсткий диск для сервера HP 900GB, SAS, 6Gb/s, 10000rpm, 2.5" (652589- | 17 842 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації HP Server SAS 2.5" 652589-B21
Ціни на HP Server SAS 2.5" 652589-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 2.5" 512545-B21 72 ГБ 512545-B21 | від 13 888 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 512547-B21 146 ГБ 512547-B21 | від 10 611 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 627117-B21 300 ГБ 627117-B21 | від 13 480 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 652572-B21 450 ГБ | від 11 560 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 581284-B21 450 ГБ кеш 16 MB | від 10 520 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 759210-B21 450 ГБ кеш 128 МБ | від 15 880 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 581311-001 600 ГБ | від 11 680 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 759212-B21 600 ГБ 15000 об/хв | від 14 840 грн. | 5 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 652583-B21 600 ГБ HPE Proliant | від 10 800 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 ГБ 652589-B21 | від 13 440 грн. | 8 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 785069-B21 900 ГБ кеш 128 МБ | від 13 032 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 718160-B21 1.2 ТБ 718160-B21 | від 13 040 грн. | 7 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 718162-B21 1.2 ТБ SAS 6G | від 12 598 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 791034-B21 1.8 ТБ 791034-B21 | від 17 080 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" J9F49A 1.8 ТБ J9F49A | від 17 640 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 765466-B21 2 ТБ | від 24 400 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" P28505-B21 2 ТБ P28586-B21 | від 26 080 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →