SSD HP For Server 802891-B21 1.92 ТБ
Очікується у продажу 102 060 грн. Тип: внутрішній; Призначення: для сервера; Об'єм (ГБ): 1920; Форм-фактор: 3.5"; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 510; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 1000; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації HP For Server 802891-B21
Ціни на HP For Server 802891-B21 |
---|---|---|---|---|
HP For Server QV063AA 128 ГБ QV063AA | від 22 878 грн. | 1 пропозиція | ||
HP For Server P18420-B21 240 ГБ P18420-B21 | від 6 453 грн. | 8 пропозицій | ||
HP For Server 832414-B21 480 ГБ 832414-B21 | від 21 840 грн. | 3 пропозиції | ||
HP For Server P18422-B21 480 ГБ P18422-B21 | від 7 104 грн. | 17 пропозицій | ||
HP For Server P18432-B21 480 ГБ P18432-B21 | від 8 011 грн. | 11 пропозицій | ||
HP For Server P18438-B21 3.84 ТБ P18438-B21 | від 101 360 грн. | 3 пропозиції |