Колун Husqvarna 5769267-01 750 мм 2.1 кг
Husqvarna 5769267-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 5769267-01 750 мм 2.1 кг
Топор-колун Husqvarna, 1.5 кг, 75 см 5769267-01 | 3 099 грн. |
Топор-колун Husqvarna 75 см 5769267-01 | 3 099 грн. |
Колун Husqvarna (5769267-01) | 3 099 грн. |
Сокира-колун Husqvarna 75 см, 1.5 кг (5769267-01) | 3 099 грн. |
Модификації Husqvarna 5769267-01
Ціни на Husqvarna 5769267-01 |
---|---|---|---|---|
Husqvarna 5769268-01 500 мм 1.3 кг | від 2 179 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna 5769267-01 750 мм 2.1 кг | від 3 099 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna 5769266-01 800 мм 3.2 кг | від 3 099 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →