Сокира Husqvarna 5769264-01 375 мм 1 кг
Husqvarna 5769264-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 5769264-01 375 мм 1 кг
Топор Husqvarna для дров, 0.6 кг, 37.5 см 5769264-01 | 1 719 грн. |
Топор для садовых работ Husqvarna 5769264-01 | 1 719 грн. |
Топор Husqvarna "Малый" (5769264-01) | 1 719 грн. |
Сокира мала Husqvarna 0.6 кг, 37.5 см (5769264-01) | 1 719 грн. |
Модификації Husqvarna 5769264-01
Ціни на Husqvarna 5769264-01 |
---|---|---|---|---|
Husqvarna 5769263-01 375 мм 0.8 кг | від 2 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Husqvarna 5769264-01 375 мм 1 кг | від 1 719 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna 5769265-01 500 мм 1.4 кг | від 2 759 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna 5769262-01 650 мм 1.3 кг | від 2 179 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →