Кондиціонер IDEA I3OA-24PA7-FN1 70 м² на 3 блоки(ів)
Очікується у продажу 25 600 грн. Тип: мультіспліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 70; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 2280/2380; Потужність в режимі охолодження (Вт): 7050; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 7750; Циркуляція (м³/год): 3600; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 63/- |
IDEA I3OA-24PA7-FN1 70 м²
на 3 блоки(ів)
50 м²
на 2 блоки(ів)
61 м² на 3 блоки(ів)
70 м²
на 3 блоки(ів)
75 м²
105 м² на 3 блоки(ів)
на 4 блоки(ів)
120 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:2280/2380 Вт, клас охолодження A+, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики I3OA-24PA7-FN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IDEA I3OA-24PA7-FN1
Ціни на IDEA I3OA-24PA7-FN1 |
---|---|---|---|---|
IDEA I2O-18PA7-FN1 50 м² на 2 блоки(ів) | від 28 690 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA I3O-21PA7-FN1 61 м² на 3 блоки(ів) | від 32 560 грн. | 2 пропозиції | ||
IDEA I4OA-36PA7-FN1 105 м² на 4 блоки(ів) | від 52 725 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA I5OA-42PA7-FN1 120 м² на 5 блоки(ів) | від 64 010 грн. | 3 пропозиції |