Тумба під умивальник Jacob Delafon Terrace 120/2
Фото 3 | Товар застарів 69 272 грн. Тип: сімейна тумба (2 крана); Монтаж: підвісний; Розташування: пристінна; Розташування умивальника: по центру; Відкривання: висувні шухляди; доводчики; Матеріал корпуса: МДФ; Матеріал фасаду: МДФ; |
Jacob Delafon Terrace 120/2 |
|
Раковина, змішувач і кронштейни купуються окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Jacob Delafon Terrace 120/2
Ціни на Jacob Delafon Terrace 120/2 |
---|---|---|---|---|
Jacob Delafon Terrace 80/2 | від 77 334 грн. | 1 пропозиція | ||
Jacob Delafon Terrace 100/2 | від 82 098 грн. | 1 пропозиція | ||
Jacob Delafon Terrace 150/2 | від 100 065 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →