Вантажна шина Jinyu JD575 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JD575 265/70 R19.5 143J 265/70 R19.5 " 143 J 285/70 R19.5 " 150 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JD575 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 15 →Jinyu JD575 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 143/141J | 9 191 грн. |
Jinyu JD575 (приводная) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 8 150 грн. |
Jinyu JD575 (Ведущая) (265/70R19.5 143/141J) | 8 067 грн. |
Jinyu JD575 265/70 R19.5 143/141J | 8 308 грн. |
Вантажна шина JINYU JD575 265/70R19.5 143/141J | 8 304 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Jinyu JD575 265/70 R19.5 143J
Ціни на Jinyu JD575 265/70 R19.5 143J |
---|---|---|---|---|
Jinyu JD575 265/70 R19.5 143J | від 8 067 грн. | 15 пропозицій | ||
Jinyu JD575 285/70 R19.5 150K | від 8 676 грн. | 15 пропозицій |