Вантажна шина Jinyu JF568 285/70 R19.5 150K
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF568 285/70 R19.5 150K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF568 285/70 R19.5 150K
Усі ціни 16 →Jinyu JF568 (рульова вісь) 285/70 R19.5 150/148K | 9 660 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) 285/70 R19.5 150/148K 18PR | 8 550 грн. |
Jinyu JF568 (Рулевая) (285/70R19.5 150/148K) | 8 479 грн. |
Jinyu JF568 285/70 R19.5 150/148K | 8 737 грн. |
Вантажна шина JINYU JF568 (рульова) 285/70R19.5 150/148K | 8 728 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди