Поверхневий насос Karcher BP 3 Garden
Відео 1Фото 6 |
Karcher BP 3 Garden відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BP 3 Garden
Усі ціни 34 →Садовий насос Karcher BP 3 Garden 1.645-351.0 | 5 599 грн. |
Насосна станція Karcher BP 3.200 HOME (1.645-750.0) 1.645-750.0 | 6 999 грн. |
Насосная станция Karche BP 3.200 Home (1.645-750.0) | 6 999 грн. |
KARCHER BP 3 H&G (1.645-353.0) | 9 999 грн. |
Насос садовый Karcher BP 3 Home and Garden 1.645-353.0 | 9 999 грн. |
ще 20 пропозицій
4 1 0 0 |
Не пощастило Відносно компактний У гарантійний період відмовив датчик високого тиску. Випускає всю воду з накопичувача і відключається. Доводиться спускатися в підвал і вкл. через безперервний режим. Через автомат не вкл. користуюся Karcher BP 3 Garden місяць і більше |
Не раджу, тепер про марку керхер зовсім поганої думки. Купив цей насос тещі, для подачі в будинок, з колодязя метра 3-4, пропрацював лише 8 місяців, відніс до сервісу центр по гарантії, а там керхеров неміряно і в основному одні насоси. На питання як так ..!!?, була відповідь "так вони в середньому всі працюють приблизно 1,5 року", я і присів. гарний, легкий, марка))) пропрацював 8 місяців рекомендую не купувати |
Не раджу, тепер про марку керхер зовсім поганої думки. Купив цей насос тещі, для подачі в будинок, з колодязя метра 3-4, пропрацював лише 8 місяців, відніс до сервісу центр по гарантії, а там керхеров неміряно і в основному одні насоси. На питання як так ..!!?, була відповідь "так вони в середньому всі працюють приблизно 1,5 року", я і присів. гарний, легкий, марка))) пропрацював 8 місяців користуюся Karcher BP 2 Garden місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Karcher BP 3 Garden
Ціни на Karcher BP 3 Garden |
---|---|---|---|---|
Karcher BP 2 Garden | від 3 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Karcher BP 3 Garden | від 5 599 грн. | 34 пропозиції | ||
Karcher BP 4 Garden | від 5 324 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →