Литий диск KESKIN KT17 Hurricane 9x20/5x130 ET50 DIA71,5
Відео 1Фото 10 | від 10 322 до 11 362 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.5 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KESKIN KT17 Hurricane 36
Характеристики
KESKIN KT17 Hurricane 9x20/5x130 ET50 DIA71,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KESKIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KESKIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KESKIN KT17 Hurricane 9x20/5x130 ET50 DIA71,5
Keskin KT17 Hurricane R20 W9 PCD5x130 ET50 DIA71.5 Silver Front Polished K | 10 322 грн. |
Keskin KT17 Hurricane R20 W9 PCD5x130 ET50 DIA71.5 Silver Front Polished | 10 681 грн. |
Диски Keskin KT17 Hurricane 9x20 5x130 ET50 DIA71,5 (matt black painted) ( | 11 362 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі