Штампований диск KFZ 8987 6,5x16/5x114,3 ET31,5 DIA67
від 3 126 до 3 427 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації KFZ 8987 1
Характеристики
KFZ 8987 6,5x16/5x114,3 ET31,5 DIA67 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 8987 6,5x16/5x114,3 ET31,5 DIA67
Стальные диски ALST (KFZ) 8987 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET31.5 DIA67.1 (black) | 3 126 грн. |
ALST (KFZ) 8987 Black R16 W6.5 PCD5x114.3 ET31.5 DIA67.0 | 3 427 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 8987 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET31.5 DIA67.1 (black) | 3 251 грн. |
Закрити
Схожі