Штампований диск KFZ 9360 6,5x15/5x108 ET50 DIA60
від 1 490 до 1 699 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):60 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KFZ 9360 1
Характеристики
KFZ 9360 6,5x15/5x108 ET50 DIA60 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9360 6,5x15/5x108 ET50 DIA60
Сортувати
ALST (KFZ) 9360 Renault 6.5x15 5x108 ET50 DIA60.1 Black | 1 490 грн. |
Диск KFZ 9360 Renault Black R15 W6,5 PCD5x108 ET50 DIA60,1 | 1 649 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 9360 Renault 6.5x15 5x108 ET50 DIA60.1 Black | 1 512 грн. |
ALST (KFZ) 9360 Renault 6.5x15 5x108 ET50 DIA60 | 1 606 грн. |
ALST (KFZ) 9360 Renault 6.5x15 5x108 ET50 DIA60.1 Black | 1 699 грн. |
Закрити
Схожі