Картридж Konica Minolta TN-216K A11G151
Очікується у продажу 4 026 грн. Тип принтера / БФП: лазерний; Колір: чорний; Ресурс: 29000; Сумісність: Konica Minolta Bizhub-C220, C280; |
Konica Minolta TN-216K A11G151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konica Minolta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konica Minolta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Konica Minolta TN-216K A11G151
Ціни на Konica Minolta TN-216K A11G151 |
---|---|---|---|---|
Konica Minolta TN-216C A11G451 | від 1 750 грн. | 2 пропозиції | ||
Konica Minolta TN-216Y A11G251 | від 5 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Konica Minolta TN-216M A11G351 | від 5 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Konica Minolta TN-216K A11G151 | від 4 026 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →