Умивальник Laufen Pro 813951 560 мм
Laufen Pro 813951 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 813951 560 мм
Усі ціни 6 →Умивальник Laufen Pro (560х440) H8139510001041 H8139510001041 | 7 349 грн. |
Раковина вбудована в стільницю зверху 56 х 44 см Laufen Pro H8139510001041 | 7 349 грн. |
Раковина Laufen Pro B 560х440 мм (H8139510001041) H8139510001041 | 7 349 грн. |
Раковина LAUFEN Pro b H8139510001041 | 7 349 грн. |
Умывальник Laufen Pro 56x44 H8139510001041 029750 | 6 246 грн. |
Раковина вбудована в стільницю зверху 56 х 44 см Laufen Pro (H813951000104 | 7 348 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →