Кондиціонер LG UV-18 50 м²
LG UV-18 50 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:50 м²
Споживання:1840/2000 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики UV-18
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG UV-18 50 м²
LG Sufitowy Standard-Inverter 5,0kW UV18F | 81 480 грн. |
LG Sufitowy Standard-Inverter 5,0kW UV18F | 83 517 грн. |
LG UV18FH | 98 200 грн. |
LG UV18FH | 100 655 грн. |
Модификації LG UV-18
Ціни на LG UV-18 |
---|---|---|---|---|
LG UV-18 50 м² | від 81 480 грн. | 4 пропозиції | ||
LG UV-24 70 м² | від 89 920 грн. | 6 пропозицій | ||
LG UV-36 105 м² | від 115 760 грн. | 6 пропозицій | ||
LG UV-48 140 м² | від 166 680 грн. | 2 пропозиції | ||
LG UV-60 160 м² | від 178 080 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →