Мультиварка Liberton LMC 05-02
Liberton LMC 05-02 |
|
Недорога і максимально проста у використанні мультиварка з класичним, як для цього цінового діапазону, набором можливостей. Оригінальна форма корпуса не тільки робить мультиварку більш ергономічною і привабливою, але і вельми практичною. Маючи невеликі розміри (26х26х27 см) пристрій вміщує в себе досить об'ємно чашу на 5 літрів, в якій можна приготувати повноцінний обід для сім'ї з 3-4 осіб.
До корпусу кріпиться перекидна ручка, яка допомагає зручно переміщати і транспортувати техніку. Програмна частина мультиварки Liberton LMC 05-02 складається з 8 автоматичних програм, що забезпечують можливість роботи в режимах смаження, варіння, запікання, фритюру, тушкування та приготування на парі. Після закінчення програми пристрій автоматично відключається, так що в контролюванні процесу немає необхідності. Поспішати подавати страву на стіл («поки не охололо») також не потрібно — техніка оснащена функцією підтримання температури, завдяки якому їжа буде залишатися теплою протягом кількох годин. Робоча чаша має антипригарне покриття з тефлону, тому легко очищається від забруднень. У комплектацію до мультиварці входить корзина для приготування страв на пару.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Купити Liberton LMC 05-02
Усі ціни 11 →Мультиварка Liberton LMC-05-02Y | 2 501 грн. |
LIBERTON LMC 05-02 | 2 332 грн. |
LIBERTON LMC 05-02 Y | 2 343 грн. |
Мультиварка Liberton Lmc 05-02 | 2 219 грн. |
LIBERTON LMC 05-02 | 2 320 грн. |