Logitech M100
Відео 19Фото 5 |
Logitech M100 |
|
Універсальна і повністю симетрична дротова оптична мишка з якісним сенсором підвищеної роздільної здатності і 4D-колесом для вертикальної і горизонтальної прокрутки. Має простий і ергономічний амбідекстральний дизайн. Однаково зручно відчувається як в правій, так і в лівій руці. Позиціонується як продукт базової ціновій категорії, призначений для вирішення широкого кола побутових і професійних завдань.
Допоможе ефективно виконати будь-яку офісну роботу (таблиці, тексти, презентації), комфортна для швидкого вебсерфінгу. Підійде для аматорського геймінга в жанрах RPG, RTS, MOBA. Універсальна мишка Logitech M100 обладнана поліпшеним оптичним сенсором з роздільною здатністю 1000 dpi, що значно перевершує точність сенсорів бюджетних маніпуляторів попереднього покоління (600-800 dpi). Здатна забезпечувати впевнене і точне позиціонування курсору в будь-яких професійних програмах по створенню та обробці цифрового контенту. Не потребує установки драйверів і повністю готова до роботи відразу після фізичного до роз'єму USB A. Підключається за допомогою гнучкого кабелю USB в подвійній ізоляції (довжина 1,8 м).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech M100
Усі ціни 133 →Logitech M100 (910-006764) White 910-006764 | 329 грн. |
Мишка Logitech M100 Black 910-006652 | 329 грн. |
Миша LOGITECH M100 чорна | 329 грн. |
Миша Logitech M100 Gray (910-005003) | 296 грн. |
Миша Logitech M100 White (910-005004, 910-001605) | 779 грн. |
12 9 17 28 |
Надійність краще, ніж у ігрових мишей по 1500-2000 грн. Гучно скролити Богдан Иванов: користуюся Logitech M100 більше року |
мишка за свої гроші нормальна все кажуть колесо тріщить, у мене не тріщить ціназручність витриманий дизайн провід не довговічний |
Користуюся цією мишкою вже більше 2 років, у мене особисто рука не втомлюється, все зручно. У звичайних завданнях вона ідеально підходить, в ігри теж можна грати. Відмінна якість мишки і особливо коліщатка. Працюю в Blender і часто потрібно натискати на коліщатко, у минулих мишок швидко ламалися коліщатка, це поки що живе)) Розчарований, що не знайшов її раніше))) Давид Барановский: користуюся Logitech M100 більше року |
Пробував ігрові миші по 1500-2000 грн, через рік починаються задвоєні кліки, а ця в офіси більше 4 років працює і без проблем!))