Сковорідка для млинців Maestro MR1206-24 24 см
Фото 5 |
Maestro MR1206-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1206-24 24 см
Усі ціни 6 →Сковорода для млинців Maestro MR-1206-24 | 361 грн. |
Сковорода млинна Maestro MR120624 24 см | 545 грн. |
Сковорода для млинців Maestro MR-1206-24 | 348 грн. |
Сковорода млинна d=24 см MAESTRO MR-1206-24 | 395 грн. |
Сковорода блинная 24 см Maestro с антипригарным покрытием MR-1206-24 | 479 грн. |
Сковорода млинна Maestro d24 см алюміній з антипригарним покриттям (1206-2 | 438 грн. |
Модификації Maestro MR1206-24
Ціни на Maestro MR1206-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1206-20 20 см | від 224 грн. | 14 пропозицій | ||
Maestro MR1206-22 22 см | від 275 грн. | 1 пропозиція | ||
Maestro MR1206-24 24 см | від 348 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →