Газовий котел Majak 12 KSV 12 кВт
Majak 12 KSV 12 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:12 кВт, площа ~ 90 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 120 мм
Всі характеристики
Характеристики 12 KSV
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Majak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Majak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Majak 12 KSV 12 кВт
Усі ціни 6 →Двоконтурний газовий котел Маяк АОГВ-12КСВ 28660 | 15 462 грн. |
Газовый котел Маяк 12 КСВ | 15 462 грн. |
Котел газовий Маяк АОГВ-12КСВ | 15 462 грн. |
Газовий котел Маяк АОГВ-12 КСВ. | 15 462 грн. |
Котел газовий Маяк АОГВ-12КСВ автом.SIT | 15 462 грн. |
Димохідний газовий котел Маяк 12 КСВ | 15 462 грн. |
Додаткові функції і можливості опалювального котла Majak 12 KSV:
- Моделі оснащуються газовими клапанами Honeywell (Німеччина) і EUROSIT (Італія)
- Моделі КС, КСС — одноконтурні
- Моделі КСВ, КСВС — двоконтурні
- До — котел
- З — сталевий
- В — нагрівання води
- З (в кінці назви) — газовий клапан EUROSIT
Модификації Majak 12 KSV
Ціни на Majak 12 KSV |
---|---|---|---|---|
Majak 10 KSV 10 кВт | від 14 616 грн. | 3 пропозиції | ||
Majak 12 KSV 12 кВт | від 15 462 грн. | 6 пропозицій | ||
Majak 16 KSV 16 кВт | від 16 734 грн. | 6 пропозицій | ||
Majak 20 KSVS 20 кВт | від 19 176 грн. | 3 пропозиції | ||
Majak 25 KSVS 25 кВт | від 21 762 грн. | 1 пропозиція | ||
Majak 30 KSVS 30 кВт | від 25 626 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →