Твердопаливний котел Majak AOT 12 12 кВт
Відео 5 |
Majak AOT 12 12 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:12 кВт, площа ~ 96 м²
Камера згоряння:відкрита
Всі характеристики
Характеристики AOT 12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Majak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Majak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Majak AOT 12 12 кВт
Усі ціни 7 →Твердопаливний котел Маяк АОТ-12 Standard 17487 | 15 366 грн. |
Маяк Маяк АОТ-12 Standart Plus | 24 120 грн. |
Твердопаливний котел Маяк АОТ 12 STANDART. | 16 344 грн. |
Твердопаливний котел з чавунними колосниками Маяк АОТ-12 STANDARD | 15 366 грн. |
Твердопаливний котел МАЯК АОТ-12 | 15 366 грн. |
Твердопаливний котел Маяк АОТ 12 STANDART PLUS. | 26 802 грн. |
Твердопаливний котел Маяк АОТ-12 NP Стандарт плюс | 24 120 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості опалювального котла Majak AOT 12:
- Тривалість роботи на одному завантаженні — 6 годин
- Регулятор тяги купується окремо
Модификації Majak AOT 12
Ціни на Majak AOT 12 |
---|---|---|---|---|
Majak AOT 12 12 кВт | від 15 366 грн. | 7 пропозицій | ||
Majak AOT 14 14 кВт | від 17 232 грн. | 4 пропозиції | ||
Majak AOT 16 16 кВт | від 19 200 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →