Литий диск MAK Emblema 7x18/5x105 ET38 DIA56,6
Фото 5 | від 8 912 до 12 535 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації MAK Emblema 118
Характеристики
MAK Emblema 7x18/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Emblema 7x18/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
MAK EMBLEMA R18 W7 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Gloss Black | 8 912 грн. |
Диски Mak Emblema 7x18 5x105 ET38 DIA56,6 (gloss black) | 9 482 грн. |
Mak EMBLEMA Gloss Black (R18 W7.0 PCD5x105 ET38 DIA56.6) | 11 699 грн. |
MAK EMBLEMA (7J x 18 5x105 ET38 DIA56.6) Glossy Black На замовлення з Євро | 9 944 грн. |
Mak Emblema R18 W7 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Gloss Black F7080EBGB38DF | 12 114 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі