Литий диск MAK Koln 9x19/5x130 ET50 DIA71,6
Фото 5 | від 12 719 до 15 499 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK Koln 36
Характеристики
MAK Koln 9x19/5x130 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Koln 9x19/5x130 ET50 DIA71,6
Сортувати
Диски Mak Koln 9x19 5x130 ET50 DIA71,6 (matt black) | 13 226 грн. |
Mak Koln black mirror (R19 W9.0 PCD5x130 ET50 DIA71.6) | 15 499 грн. |
Диски Mak Koln 9x19 5x130 ET50 DIA71,6 (black mirror) (1000564038) | 14 296 грн. |
Диски Mak Koln 9x19 5x130 ET50 DIA71,6 (silver) | 12 719 грн. |
Диски MAK Koln Matt Black R19 W9 PCD5x130 ET50 DIA71,6 ID311804 | 13 969 грн. |
Диски MAK Koln Silver R19 W9 PCD5x130 ET50 DIA71,6 ID310851 | 13 969 грн. |
Диски MAK Koln Black Mirror R19 W9 PCD5x130 ET50 DIA71,6 ID310848 | 13 969 грн. |
Закрити
Схожі