Литий диск MAK Safari 6 8x18/6x139,7 ET30 DIA100,1
Відео 1Фото 3 | від 10 990 до 17 567 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):100.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAK Safari 6 37
Характеристики
MAK Safari 6 8x18/6x139,7 ET30 DIA100,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Safari 6 8x18/6x139,7 ET30 DIA100,1
Сортувати
MAK Safari 6 R18 W8 PCD6x139,7 ET30 DIA100.1 Gloss Black | 17 567 грн. |
Mak SAFARI 6 Gloss Black (R18 W8.0 PCD6x139.7 ET30 DIA100.1) | 12 599 грн. |
Mak Safari 6 R18 W8 PCD6x139.7 ET30 DIA100.1 Gun Metal Mirror F8080AF6QM30 | 10 990 грн. |
MAK SAFARI 6 (8J x 18 6x139.7 ET30 DIA100.1) Glossy Black На замовлення з | 11 616 грн. |
Mak Safari 6 R18 W8 PCD6x139.7 ET30 DIA100.1 Silver | 13 417 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі