Литий диск MAK Speciale 10x21/5x120 ET51 DIA72,6
Відео 1Фото 6 | від 21 320 до 29 018 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації MAK Speciale 142
Характеристики
MAK Speciale 10x21/5x120 ET51 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Speciale 10x21/5x120 ET51 DIA72,6
Сортувати
Mak SPECIALE Black Mirror Face (R21 W10.0 PCD5x120 ET51 DIA72.6) | 26 499 грн. |
Mak Speciale R21 W10 PCD5x120 ET51 DIA72.6 Gloss Black F1021LDGB51I8BX | 26 511 грн. |
MAK SPECIALE (10J x 21 5x120 ET51 DIA72.6) Glossy Black На замовлення з Єв | 22 458 грн. |
Mak Speciale R21 W10 PCD5x120 ET51 DIA72.6 Gloss Black | 27 433 грн. |
Mak SPECIALE Gloss Black (R21 W10.0 PCD5x120 ET51 DIA72.6) | 22 899 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі