Литий диск MAK Speciale 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 1Фото 6 | від 12 258 до 17 605 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Speciale 142
Характеристики
MAK Speciale 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Speciale 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Диски Mak Speciale 8,5x19 5x112 ET45 DIA66,6 (black mirror) | 12 995 грн. |
Mak SPECIALE Black Mirror Face (R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 15 699 грн. |
MAK SPECIALE (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA66.6) Glossy Black На замовлення з Є | 14 591 грн. |
Mak Speciale R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Mirror Face F8590ECBM45W | 17 013 грн. |
Mak Speciale R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Mirror Face | 17 605 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі