Литий диск MAK Zenith 6,5x16/5x110 ET35 DIA65,1
Відео 7Фото 11 | від 7 355 до 8 348 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MAK Zenith 115
Характеристики
MAK Zenith 6,5x16/5x110 ET35 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 6,5x16/5x110 ET35 DIA65,1
Сортувати
Mak Zenith matt black (R16 W6.5 PCD5x110 ET35 DIA65.1) | 7 999 грн. |
Mak Zenith R16 W6.5 PCD5x110 ET35 DIA65.1 Silver F6560ZHHS35LG | 7 912 грн. |
Mak Zenith R16 W6.5 PCD5x110 ET35 DIA65.1 Silver | 8 183 грн. |
Mak Zenith R16 W6.5 PCD5x110 ET35 DIA65.1 Matt Black F6560ZHMB35LG | 8 067 грн. |
Mak Zenith R16 W6.5 PCD5x110 ET35 DIA65.1 Matt Black | 8 348 грн. |
Диски Mak Zenith 6,5x16 5x110 ET35 DIA65,1 (matt black) (1000961075) | 7 355 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі