Литий диск MAK Zenith 8x17/5x120 ET34 DIA72,6
Відео 7Фото 11 | від 7 627 до 9 503 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):34 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 8x17/5x120 ET34 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 8x17/5x120 ET34 DIA72,6
Сортувати
Диски Mak Zenith 8x17 5x120 ET34 DIA72,6 (matt black) | 7 778 грн. |
Mak Zenith matt black (R17 W8.0 PCD5x120 ET34 DIA72.6) | 9 099 грн. |
Mak Zenith R17 W8 PCD5x120 ET34 DIA72.6 Silver F8070ZHHS34I4BX | 9 184 грн. |
Mak Zenith R17 W8 PCD5x120 ET34 DIA72.6 Silver | 9 503 грн. |
Диски Mak Zenith 8x17 5x120 ET34 DIA72,6 (matt black) (1000781652) | 8 387 грн. |
Диски MAK Zenith Matt Black R17 W8 PCD5x120 ET34 DIA72,6 ID39600 | 7 627 грн. |
Диски MAK Zenith Hyper Silver R17 W8 PCD5x120 ET34 DIA72,6 ID312294 | 7 627 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі