Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LT Quick 602104500
Фото 12 |
Metabo BS 18 LT Quick 602104500 акк. 2 шт 4 Агод , Li-Powerакк. 2 шт 4 Агод , LiHDакк. 3 шт 4 Агод , Li-Powerакк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BS 18 LT Quick 602104500
Усі ціни 7 →Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LT Quick + 2 акк 18 V 4,0 Ah + ЗУ + | 16 326 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LT Quick, 2x4.0 Ah, ASC 55, Me | 10 599 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LT Quick, 2 акб 18 В Li-Power | 16 327 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LT Quick (кейс) 602104500 | 16 648 грн. |
Metabo LT BS 18 LT Quick PVC 602104500 | 13 880 грн. |
Metabo LT BS 18 LT Quick PVC 602104500 | 14 227 грн. |
Metabo LT BS 18 LT Quick PVC 602104500 | 14 574 грн. |
Особливості комплектації:
- Артикул 602104890 — в комплекті вставка у валізу MetaLoc, поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Артикул 602104500 — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602104960 — в комплекті 3 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій, кейс і кутова насадка-патрон
Модификації Metabo BS 18 LT Quick 602104500
Ціни на Metabo BS 18 LT Quick 602104500 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LT Quick 602104500 | від 10 599 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LT Quick 602104800 | від 13 685 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT Quick Set 602104960 | від 14 412 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT Quick 602104890 | від 4 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT Quick 602104840 | від 6 063 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →