Насосна станція Metabo HWWI 3500/25 Inox
Metabo HWWI 3500/25 Inox відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HWWI 3500/25 Inox
Усі ціни 18 →Насосна станція Metabo HWWI 3500/25 Inox + інтегрований фільтр (600970000) | 10 155 грн. |
Насосна станція Metabo HWWI 3500/25 Inox 600970000 | 10 199 грн. |
Насосная станция Metabo HWWI 3500/25 Inox, 3500 л/ч, с встроенными фильтро | 10 155 грн. |
Насосна станція Metabo HWWI 3500/25 Inox 600970000 | 10 199 грн. |
Насосная станция Metabo HWWI 3500/25 INOX (600970000) | 10 199 грн. |
ще 13 пропозицій
anonim
30 грудня 2015, 07:24
Отключается без видимых причин #
Часто без видимых причин отключается с загоранием красного светодиода (авария). Устраняется только выключением питания.
anonim
6 червня 2016, 10:36
Постоянно отключается #
Работает днем , вечером, а утром приходиться постоянно лезть в подвал его включать . Причину пока установить не получается.
Додаткові функції і можливості насосної станції Metabo HWWI 3500/25 Inox:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →