Болгарка Metabo WEV 15-125 Quick 600468500
Відео 12Фото 9 |
Metabo WEV 15-125 Quick 600468500 |
|
Продуктивна й компактна кутова шліфувальна машина підвищеної потужності (болгарка) з електронним захистом двигуна від перевантажень і регулятором швидкості обертання (від 2800 до 11000 об/хв). Виробником позиціонується як надійний ручний інструмент, призначений для активного професійного використання. Відрізняється використанням удосконаленого електродвигуна Metabo Marathon, який забезпечує збільшений крутний момент (до +50% в порівнянні з двигунами побутових моделей) і обладнаний системою плавного пуску.
Кутова шліфувальна машина Metabo WEV 15-125 Quick 600468500 легко впорається з значними обсягами робіт і тривалими робочими сесіями. Застосовується як ефективний відрізний, шліфувальний і зачисний інструмент для обробки натурального і штучного каменю, будь-яких металів і сплавів, кераміки, бетону та інших твердих мінеральних матеріалів. Пилозахищений двигун споживає до 1550 Вт енергії і розвиває до 950 Вт корисної механічної потужності. Автоматична муфта Metabo S-automatic пом'якшить небезпечну віддачу при блокуванні диска. Довгий мережевий кабель (4 м) і антивібраційна система Metabo VibraTech роблять використання інструменту максимально зручним і безпечним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo WEV 15-125 Quick 600468500
Усі ціни 7 →Кутова шліфувальна машина Metabo + кейс (600468500) | 7 529 грн. |
Болгарка Metabo WEV 15-125 Quick з кейсом 600468500 | 7 531 грн. |
Болгарка Metabo WEV 15-125 Quick (600468500) 600468500 | 7 926 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEV 15-125 Quick 600468500 | 7 531 грн. |
Metabo 1550W WEV 15-125 Quick 600468500 | 9 760 грн. |
Metabo 1550W WEV 15-125 Quick 600468500 | 10 004 грн. |
Metabo 1550W WEV 15-125 Quick 600468500 | 10 248 грн. |
Модификації Metabo WEV 15-125 Quick 600468500
Ціни на Metabo WEV 15-125 Quick 600468500 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEV 15-125 Quick 600468000 | від 3 470 грн. | 23 пропозиції | ||
Metabo WEV 15-125 Quick 600468500 | від 7 529 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo WEV 15-150 Quick 600472000 | від 5 499 грн. | 1 пропозиція |