Болгарка Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075660
Відео 2Фото 2 |
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075660 |
|
В комплекті моделі 613075660 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 613075810 два акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075660
Акумуляторна болгарка Metabo WPB 18 LTX BL 125 QUICK 613075660 | 19 465 грн. |
Акумуляторна болгарка Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick безщіткова (613075660 | 20 489 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick, 2 а | 19 465 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075660
Ціни на Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075660 |
---|---|---|---|---|
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075850 | від 9 517 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075660 | від 19 465 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075810 | від 20 039 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075840 | від 7 512 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →