Клавіатура з мишею
Microsoft Wireless Desktop 2000
Відео 5 |
Microsoft Wireless Desktop 2000 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Wireless Desktop 2000
Усі ціни 6 →MICROSOFT Wireless Desktop 2000 RUS (M7J-00012) | 2 179 грн. |
Клавіатура Microsoft Wireless Desktop 2000 USB RU Ret (M7J-00012) | 2 181 грн. |
MICROSOFT Wireless Desktop 2000 RUS (M7J-00012) | 2 179 грн. |
Комплект Microsoft Wireless Desktop USB Black M7J-00015 | 1 269 грн. |
Microsoft Wireless Desktop 2000 Black USB (M7J-00012) WirelessDesktop2000B | 2 179 грн. |
Комплект бездротовий Microsoft 2000 (M7J-00012) | 2 181 грн. |
anonim
18 серпня 2021, 14:35
Потерял USB-адаптер от Клавы и мыши #
Потерял USB-адаптер от клавы и мыши, они больше не пригодны или можно заменить чем-то?
25 березня 2018, 20:29
Есть ли подсветка на этой клавиатуре ? #
мы купили клавиатуру и в магазине нам сказали ,что она с подсветкой .Пришли домой ,а тут нету никаких признаков на то ,что она светится (((
если есть подсветка ,скажите как она включается
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості клавіатури Microsoft Wireless Desktop 2000:
- 128-бітове шифрування сигналу
- Індикатор рівня заряду батареї
РекомендуємоПорівняти в таблиці →