Кондиціонер Midea M2OE-14HFN1-Q 41 м² на 2 блоки(ів)
Товар застарів 13 400 грн. Тип: мультіспліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 41; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1200/1160; Потужність в режимі охолодження (Вт): 4100; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 4400; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 54/-; Функції: |
Midea M2OE-14HFN1-Q 41 м²
на 2 блоки(ів)
41 м²
61 м² на 2 блоки(ів)
на 3 блоки(ів)
79 м² на 3 блоки(ів)
82 м²
105 м² на 4 блоки(ів)
на 4 блоки(ів)
123 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:41 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1200/1160 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики M2OE-14HFN1-Q
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea M2OE-14HFN1-Q
Ціни на Midea M2OE-14HFN1-Q |
---|---|---|---|---|
Midea M3OE-21HFN1-Q 61 м² на 3 блоки(ів) | від 40 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea M3OE-27HFN1-Q 79 м² на 3 блоки(ів) | від 49 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea M4OB-36HFN1-Q 105 м² на 4 блоки(ів) | від 74 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea M5OE-42HFN1-Q 123 м² на 5 блоки(ів) | від 79 950 грн. | 2 пропозиції |