Мотошина Mitas C-19 70/100 -17 40M
Відео 4 | Товар застарів 2 080 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 70; Профіль (%): 100; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: M; |
Mitas C-19 70/100 -17 40M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas C-19 70/100 -17 40M
Ціни на Mitas C-19 70/100 -17 40M |
---|---|---|---|---|
Mitas C-19 2.5 -12 37M | від 1 945 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas C-19 2.5 R12 37M | від 1 895 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitas C-19 70/100 R17 40M | від 1 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas C-19 90/90 -21 54R | від 3 115 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitas C-19 90/100 -21 57R | від 3 205 грн. | 5 пропозицій |