Мотошина Mitas C-19 2.5 -12 37M
Відео 4 | 1 945 грн. Купити! Покришка Mitas C-19 2.50-12 37M TT (2775532)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Mitas C-19 2.5 -12 37M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas C-19 2.5 -12 37M
Ціни на Mitas C-19 2.5 -12 37M |
---|---|---|---|---|
Mitas C-19 2.5 -12 37M | від 1 945 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas C-19 2.5 R12 37M | від 1 895 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitas C-19 70/100 R17 40M | від 1 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas C-19 90/90 -21 54R | від 3 115 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitas C-19 90/100 -21 57R | від 3 205 грн. | 5 пропозицій |
Схожі