Мотошина Mitas C-19 90/100 -21 57R
Відео 4 |
Mitas C-19 90/100 -21 57R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas C-19 90/100 -21 57R
Mitas C-19 Front 90/100 R21 57R | 3 263 грн. |
Mitas C-19 90/100 R21 57R TT Yellow 2000026104101 | 3 205 грн. |
Mitas C-19 90/100 R21 57R TT Super light green | 3 814 грн. |
Mitas C-19 90/100 R21 57R TT Super light green 2000026105101 | 3 601 грн. |
Mitas C-19 90/100 R21 57R TT Yellow | 3 469 грн. |
Відеоогляди
Модификації Mitas C-19 90/100 -21 57R
Ціни на Mitas C-19 90/100 -21 57R |
---|---|---|---|---|
Mitas C-19 2.5 -12 37M | від 1 945 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas C-19 2.5 R12 37M | від 1 895 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas C-19 70/100 R17 40M | від 1 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas C-19 90/90 -21 54R | від 3 365 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitas C-19 90/100 -21 57R | від 3 205 грн. | 5 пропозицій |