Кондиціонер Mitsubishi Electric PLA-ZRP60BA 60 м²
Товар застарів 53 749 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 60; Потужність в режимі охолодження (Вт): 6000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 7000; Циркуляція (м³/год): 1080; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 32/28; Функції: інвертор; автовибір режиму роботи |
Mitsubishi Electric PLA-ZRP60BA 60 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:60 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PLA-ZRP60BA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PLA-ZRP60BA
Ціни на Mitsubishi Electric PLA-ZRP60BA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PLA-ZRP35BA 36 м² | від 51 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP50BA 50 м² | від 56 668 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP71BA 71 м² | від 72 011 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP100BA 100 м² | від 89 424 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP125BA 125 м² | від 92 672 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP140BA 140 м² | від 80 159 грн. | 1 пропозиція |