Моторне мастило MOBIL Ultra 10W-40 208 л
Відео 8 |
MOBIL Ultra 10W-40 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOBIL Ultra 10W-40 208 л
Усі ціни 7 →Mobil Ultra 10W-40 (208л) | 30 132 грн. |
Моторное масло Mobil 10W-40 208л (ESSO) 6604 | 29 640 грн. |
Моторное масло Mobil ULTRA 10W-40 208л SM-35 | 33 219 грн. |
Mobil Ultra 10W-40 (208л) | 30 131 грн. |
Mobil Ultra 10W-40 208л. 152196 | 30 332 грн. |
Олива моторна MOBIL MOBIL ULTRA SL/CF 10W-40 208 л (152196) | 32 120 грн. |
Моторна Олива Mobil 10W-40 208л | 30 045 грн. |
проїхав на сенсі 150тис. користуюся тільки таким маслом, питань не було. ціна якість не виявив користуюся MOBIL Ultra 10W-40 4L більше року |
масло ллю з першого ТО авто (ВАЗ 2110 16 кл), зливаю темне після 10 тис. км. люблю навалити. так що нагар знімає. ціна-якість. у морози до -15 заводиться нормально, -22 не вийшло (не хотів мучити мотор, але міг завести). гідрики не стукають (проїхав 40 тис.) РЕКОМЕНДУЮ!! - Дешеве-якісне-виконує свої функції - ні ( це як для мене) користуюся MOBIL Ultra 10W-40 4L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації MOBIL Ultra 10W-40
Ціни на MOBIL Ultra 10W-40 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Ultra 10W-40 1 л | від 160 грн. | 36 пропозицій | ||
MOBIL Ultra 10W-40 4 л | від 604 грн. | 40 пропозицій | ||
MOBIL Ultra 10W-40 20 л | від 3 208 грн. | 2 пропозиції | ||
MOBIL Ultra 10W-40 208 л | від 29 640 грн. | 8 пропозицій |